Отборът на Добруджа загуби с 0:1 от узбекистанския Буньодкор (Ташкент) в първата

...

Добруджа загуби от големия колос на Узбекистан

Отборът на Добруджа загуби с 0:1 от узбекистанския Буньодкор (Ташкент) в първата си инспекция по време на лагера в Турция. Срещата бе планувана за 15:00 часа, само че започнa с към 30 минути забавяне поради промяна на терена.

През първото полувреме срещата бе равностойна, като въпреки всичко узбекистанците имаха малко повече положителни офанзиви по посока вратата на добруджанци. Така или другояче до попадение в една от двете порти не се стигна.

В 51-ата минута на срещата Буньодкор откри резултата. Амир Торакулов се оказа на стрелкова позиция и със мощен шут прониза вратата на Добруджа.